Přeskočit na obsah
Blog Obecné

Nejsme jen fulfillment! Umíme i obaly na míru, kompletace, in-store design nebo POS/POP

Často se nás ptáte, jak se Authentica Fulfillment liší od ostatních poskytovatelů fulfillmentových služeb. Vždy s radostí říkám, že jsme nejkomplexnější fulfillment na trhu. Logistiku dovnitř a ven totiž umí dělat kde kdo. Nabízet i další kompatibilní služby už ale ne. Přitom v komplexnosti se skrývá velký benefit, kterého mohou obchodníci využít.

Za Authentica Fulfillmentem stojí skupina Authentica, která kromě outsourcingu logistiky nabízí i řadu jiných služeb. Díky tomu jsme skutečně nejkomplexnějším fulfillmentem na českém trhu a jsme na to náležitě hrdí. Jaké další služby můžete jako stávající i nový zákazník využít?

Vlastní obalové materiály

Každý ví, že obal prodává. V Authentice jsme vytvořili vlastní kartonážku, kde dokážeme vyrobit obalové materiály přímo na míru vašim produktům. Může se jednat o obal produktový, ale také expediční. Návrh, konstrukce, design, výroba, produktový pro nás není žádný problém. Naši designeři a konstruktéři navrhnou a vyrobí takový obal, který posune zákaznickou zkušenost vašich produktů na vyšší úroveň.

Kompletace

Této služby často využívají zákazníci, kterým přichází od výrobce různé oddělené komponenty, které je potřeba zkompletovat do finálního balení. Může se jednat např. o různé dárkové sety, setování produktů či kompletace adventních kalendářů. Naše chráněná dílna to dokáže a ještě vám nabídne možnost využít náhradního plnění.

náhradní plnění - authentica

POS/POP

Patříme mezi jedničky na trhu v oblasti POS/POP a in-store desginu. Světovým retailovým značkám pomáháme desítky let oslovit jejich zákazníky. Chceme díky našim výtvorům vtáhnout člověka do myšlení značky a obyčejný nákup proměnit na nezapomenutelný zážitek. Rádi podporujeme udržitelná řešení a klientům vždy vytvoříme design na míru přesně podle jejich potřeb a v duchu jejich značky.

Waterdrop POS

In-store design

Dědoles je příkladem, kdy se z e-shopu stala i kamenná prodejna. Přesně tyto prodejny jsme designovaly u nás v Authentice. Design prodejny velmi souvisí s tím, jak se zákazník cítí a tedy i tím, jak příjemně se mu u vás nakupuje. Nechte si navrhnout a zrealizovat nový design vašich prodejen a vytěžte ze skvělé zákaznické zkušenosti maximum.

dědoles - in-store design

Výstavní stánky

Účastníte se konferencí, různých veletrhů nebo jiných událostí, kde prezentujete svoji společnost? Vytváříme výstavní a veletržní stánky přímo na mírů. Vyrábíme je z kvalitních materiálů, takže je můžete opakovaně použít i na jiných akcích.

Zaujala vás nabídka některé z našich dalších služeb? Neváhejte nás kontaktovat! Obratem se s vámi spojíme a domluvíme se na dalších podrobnostech.

radim oulehla
Radim Oulehla
Marketing Manager
Už několik let se věnuji e-commerce. Svými postřehy a zkušenostmi přispívám na blog, abych podpořil povědomí o outsourcingu logistiky.

Nezávazně poptat logistickou konzultaci

Zbavte se starosti s logistikou a zefektivněte vaše procesy díky našemu fulfillment centru.

Logistická konzultace zdarma

Důvěřují nám tito zákazníci