Přeskočit na obsah
Kompletování v chráněné dílně

Kompletace

V naší chráněné dílně CRAFTWORK, která vznikla v roce 2007 se věnujeme kompletacím všeho druhu. Aktuálně se kompletacím věnuje více než 110 zaměstnanců na prostorech větších než 2 000 m². To nás řadí mezi silné partnery zákazníků, kteří mají potřebu rychlé a kvalitní kompletace zboží. Mezi zákazníky naší chráněné dílny patří značky jako Philips, Nestlé, L’Oréal a další.

kompletace
Jaké kompletace nabízíme

Druhy kompletací

Ať už se jedná o sestavování výrobků a zboží z různých komponentů, balení z různých částí, přebalování a rozdělování nebo sestavování dárkových kazet, multipacků, prodejních balení nebo jiných, se vším si dokážeme poradit. Děláme malé projekty i větší série. Rádi najdeme společné řešení i pro váš projekt.

kompletace produktů
Praktický příklad

Jak to vypadá?

Praktickým příkladem může být kompletace produktu s obalem pro jednoho z našich klientů Waterdrop. Ten nám dodává svůj produkt – mikrodrink zvlášť s obalem. Mikrodrinky je nutné zastrkat do obalu a nakonec obal poskládat do finálního tvaru. Tato jednoduchá manuální činnost dává práci několika handicapovaným osobám díky čemuž zákazník může využít i náhradní plnění.

kompletace a sestavování balení
Kompletace a úspora v jednom

Náhradní plnění

Díky chráněné dílně, kde pro své klienty zajišťuje nejrůznější lehké manuální činnosti, můžete využít náhradní plnění. To vám umožní ušetřit nemalé finanční náklady. Pokud tedy hledáte možnost kompletací, skládání nebo například zakázkové šití, kontaktujte nás a společně nalezneme nejvhodnější řešení pro vás. Více o náhradním plnění naleznete zde.

náhradní plnění
Video

Jak to u nás vypadá?

Naše moderní sklady se nachází jen pár kilometrů jižně od Brna, přímo u dálnice směřující na Vídeň. Díky moderním skladovacím prostorům postavených v roce 2020 jsme schopni zaručit stálou teplotu a vlhkost pro maximální bezpečnost vašeho zboží.

sklad panorama
Kontakt

Kontaktujte nás

Rádi byste získali nabídku outsourcingu logistiky, případně máte jakékoliv otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Litavec
Petr Litavec/Head of Authentica Fulfillment