Přeskočit na obsah
Rychle a bez starostí

Štítkování produktů

Potýkáte se s nedostatečně označenými produkty? Chybí na vašich produktech EAN kódy, návody, nutriční složení nebo jiné? Naše služba lepení štítků je pro vás ideálním řešením. Do fulfillmentového centra často přijímáme neoznačené produkty, které je nutné před expedicí polepit relevantními štítky. S našimi odborníky na lepení štítků můžete mít jistotu, že vaše produkty budou profesionálně a přesně označeny.

Štítkování produktů
Označení zboží při expanzi

Štítkování dle specifických potřeb

Jednou z hlavních výhod, kterou naše služby nabízí, je schopnost přizpůsobit se specifickým požadavkům různých zemí. Pokud plánujete expandovat se svým e-shopem do zahraničí, je nezbytné dodržovat místní předpisy a normy. S polepením produktů nemusíte mít vůbec žádnou starost. O všechno se postaráme.

Označení produktů
Přesnost, flexibilita a škálovatelnost

Snížíme chybovost

Profesionální lepení štítků dokážeme minimalizovat riziko chyb při označování produktů. Díky tomu dokážeme zvýšit efektivitu kompletačních a balících procesů. Naše služba je vhodná jak pro malé, tak i velké objemy zboží. Naše kapacity a zdroje dokážeme velmi jednoduše přizpůsobit různým potřebám, což vám umožní snadnou škálovatelnost.

Označení produktů štítkem
Za co a jak platíte?

Cenová politika

Nabízíme různé možnosti spolupráce. Platit můžete dle počtu nalepených štítků, dle úkonu nebo hodinově. Konečná cena je závislá na různých faktorech, jako je objem produktů, počet štítků nebo specifické požadavky na označování. Proto doporučujeme konzultovat vaše konkrétní potřeby s naším týmem, abychom mohli přesně stanovit cenovou nabídku, která odpovídá vašim požadavkům.

Polepování produktů návodem
Video

Jak to u nás vypadá?

Naše moderní sklady se nachází jen pár kilometrů jižně od Brna, přímo u dálnice směřující na Vídeň. Díky moderním skladovacím prostorům postavených v roce 2020 jsme schopni zaručit stálou teplotu a vlhkost pro maximální bezpečnost vašeho zboží.

dropshipping vs fulfillment - odesílání
Kontakt

Kontaktujte nás

Rádi byste získali nabídku outsourcingu logistiky, případně máte jakékoliv otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Litavec
Petr Litavec/Head of Authentica Fulfillment