× Napište, co hledáte

Máte nějaké otázky ohledně fulfillmentu, případně ohledně jiné z námi
nabízených služeb? Možná pro vás máme již připravenou odpověď.

Nebude to pro mně drahé?

Dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám a nastavit parametry fulfillmentu a dalších služeb tak, aby vám naprosto vyhovovaly. Samozřejmě, zadarmo to nebude, ale platíte pouze za využitou skladovou plochu. A dopravní služby řešíme ve velkém objemu, takže dokážeme nabídnout příznivé ceny. Navíc počítejte i s ušetřeným časem, který by vám jinak agenda kolem skladu a logistiky „sežrala“ a který můžete smysluplně využít třeba pro rozvoj byznysu.

Mám malý e-shop, je fulfillment vůbec pro mě?

Naše služby umíme přizpůsobit velkým i menším e-shopům. Ozvěte se nám tady a jistě najdeme řešení, které pro vás bude ideální.

Radši mám vše „pod palcem“. Dá se vůbec outsourcingu fulfillmentu důvěřovat?

Dodržujeme nejvyšší bezpečnosti standardy. Důvěra mezi námi a klientem je pro nás nejvyšší hodnotou. Díky integraci našeho softwaru do vašich systémů máte neustále přehled, jako kdybyste vše měli opravdu „pod palcem“. Akorát těch starostí budete mít podstatně méně.

Dokážete vykrýt prodejní vrcholy? Nebo náhlý nával poptávky?

Naše skladová kapacita je dostatečná pro to, abychom mohli klientům dopřát jednorázové navýšení kapacity. A to i operativně.

Zaručíte se za zboží a bezproblémový chod logistiky?

Zaměstnáváme zkušený a spolehlivý personál, disponujeme dostatečnou skladovou i logistickou kapacitou. A samozřejmě máme vše pojištěné. Budete mít velmi klidné spaní.