Přeskočit na obsah
Jednoduše a bez starostí

Skladování

Naše logistické centrum v Syrovicích u Brna vytváří logistický uzel mezi Prahou, Bratislavou a Vídní. K dispozici máme skladovou plochu o velikosti více než 24 000 m². Sklady jsou zabezpečené alarmem, kamerovým systémem, ostrahou a dalšími prvky. Veškeré zboží je pojištěné. Odpovídáme za inventarizační nesrovnalosti.

skladování - manipulace
Krátkodobé i dlouhodobé skladování

Skladové pozice

V našem logistickém centru využíváme tři základní druhy skladových pozic, kterými je bin, policový regál a paletový regál. Náš vlastně vyvinutý algoritmus určí, do které skladové pozice jaké zboží umístit, abychom minimalizovali náklady a využívali skladové prostory efektivně. Díky tomu můžete u nás skladovat jak nízkoobrátkové, tak i rychloobrátkové zboží.

Platíte jen za to, co využíváte

Flexibilní sklad

Každý sklad potřebuje kapacitní rezervu, abyste mohli vykrýt například sezónní výkyvy nebo rozšiřovat produktové portfolio. Výsledkem ale je, že platíte i za prostor, který reálně nevyužíváte. Náš sklad je flexibilní. Přizpůsobí se velikosti vašich zásob, a to jak v sezóně, tak mimo ni. Výsledkem je to, že platíte pouze za prostor, který skutečně využíváte.

skladování - paletové regály
Vyřešíme i logistiku

Doprava

Nejenže nabízíme prostor pro skladování, ale také se postaráme o logistické potřeby vašeho podnikání. S naším týmem zkušených odborníků v oblasti logistiky a dodávek zajišťujeme efektivní řešení přepravy a distribuce vašich produktů.

co je to fulfillment
Video

Jak to u nás vypadá?

Naše moderní sklady se nachází jen pár kilometrů jižně od Brna, přímo u dálnice směřující na Vídeň. Díky moderním skladovacím prostorům postavených v roce 2020 jsme schopni zaručit stálou teplotu a vlhkost pro maximální bezpečnost vašeho zboží.

sklad panorama
Kontakt

Kontaktujte nás

Rádi byste získali nabídku outsourcingu logistiky, případně máte jakékoliv otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Litavec
Petr Litavec/Head of Authentica Fulfillment