Přeskočit na obsah
Fulfillment je hračka

Jsme partneři Shoptetu

Začněte se naplno věnovat vašemu podnikání a starosti s logistikou nechte na nás! Díky našemu partnerství se Shoptetem jsme cestu k integraci fulfillmentu zkrátili na minimum. V několika intuitivních a jednoduchých krocích vyřešíte kompletní outsourcing logistiky vašeho skladu.

Napojení e-shopu přes modul v Shoptetu

Shoptet modul

Jsem certifikovaní bronzoví partneři Shoptetu. Nabízíme kompletní outsourcing logistiky skladu, který je díky vytvořenému modulu pro e-shopy na Shoptetu mnohem jednodušší. Integraci zvládnete mnohem snáz a rychleji než kdy dřív.

Kdo nám důvěřuje

Spravujeme logistiku více než 50 e-shopů

Jsem vděčný, že Authentica Fulfillment není pro nás jen sklad a expedice, je to náš partner na společné cestě ke spokojenému zákazníkovi. Vážím si jejich osobního přístupu, brilantní podpory v nestandardních situacích i bezchybnosti. Doporučuji! 

 

Martin Valeš
CEO Zemito

 

Vytvořte si e-shop

Shoptet je ideální řešení

Shoptet je ideální řešením, pokud si chcete založit vlastní e-shop. Nabízí jednoduchou administraci, ve které se snadno zorientujete, takže správa vašeho obchodu bude hračka. Není divu, že na Shoptetu běží přes 27 000 e-shopů.

shoptet macbook
Video

Jak to u nás vypadá?

Naše moderní sklady se nachází jen pár kilometrů jižně od Brna, přímo u dálnice směřující na Vídeň. Díky moderním skladovacím prostorům postavených v roce 2020 jsme schopni zaručit stálou teplotu a vlhkost pro maximální bezpečnost vašeho zboží.

Kontakt

Kontaktujte nás

Rádi byste získali nabídku outsourcingu logistiky, případně máte jakékoliv otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Litavec
Petr Litavec/Head of Authentica Fulfillment