Přeskočit na obsah
Obaly od A do Z

Návrh a výroba obalů

Každý z nás moc dobře ví, že obal prodává. V naší kartonážce dokážeme navrhnout, zkonstruovat i vyrobit produktový a transportní obal na míru vašim potřebám. Vyrábíme z papíru, vlnité lepenky, ale i dalších materiálů jako je plast, dřevo, kov nebo sklo. Obaly děláme už od roku 2007 pro zákazníky jako je Philips, Nestlé, L’Oréal a další.

waterdrop - obal
Návrh

Design obalů

V oboru designu obalů využíváme naše zkušenosti a znalosti trhu. Každý design představuje kombinaci kreativity a praktičnosti. Aby obal plnil svůj účel, musí obsahovat správné informace a tyto informace musí být vizuálně atraktivně prezentovány, aby zaujaly zákazníka a přesvědčily ho.

Sketching obalového materiálu
Individuální plnění požadavků

Vysoká kvalita

Snažíme se navázat pevný vztah se zákazníky prostřednictvím seriózního partnerství a osobního přístupu k plnění jejich individuálních požadavků. Neustále rozšiřujeme naše strojové vybavení o nové technologie, abychom vždy zajistili maximální kvalitu v co nejkratším časovém horizontu.

konstrukce obalových materiálů
Široké možnosti

Konstrukce a materiál

Vyvíjíme obaly přímo na míru produktům. Jejich velikost, váha, množství a také způsob dopravy ovlivňuje to, jakou konstrukci pro něj zvolíme a z jakého materiálu jej vyrobíme. Je totiž velmi důležité, aby se do rukou zákazníka dostal v maximální možné kondici a podpořil tak celkový dojem z produktu a taky marketingovou komunikaci značky.

konstrukce a materiál obalu
Video

Jak to u nás vypadá?

Naše moderní sklady se nachází jen pár kilometrů jižně od Brna, přímo u dálnice směřující na Vídeň. Díky moderním skladovacím prostorům postavených v roce 2020 jsme schopni zaručit stálou teplotu a vlhkost pro maximální bezpečnost vašeho zboží.

dropshipping vs fulfillment - odesílání
Kontakt

Kontaktujte nás

Rádi byste získali nabídku outsourcingu logistiky, případně máte jakékoliv otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Petr Litavec
Petr Litavec/Head of Authentica Fulfillment