Přeskočit na obsah
Blog Obecné

Jsme partneři Shoptetu! E-shop integrujeme za pár minut

Provozujete e-shop na Shoptetu a rádi byste využívali služby našeho fulfillmentu? Díky našemu partnerství se Shoptetem bude integrace e-shopu hračka. Společně jsme totiž vyvinuli doplněk, který umožní napojit e-shop během několika minut.

Na Shoptetu běží přes 30 tisíc internetových obchodů. Mnoho z nich má zájem využívat služby našeho fulfillmentu, ale napojit takový e-shop na softwarové řešení fulfillmentu není snadná záležitost. Až do dnes! Díky našemu partnerství se Shoptetem jsme cestu k integraci fulfillmentu zkrátili na minimum. V několika intuitivních a jednoduchých krocích vyřešíte kompletní outsourcing logistiky vašeho skladu.

shoptet modul

Stačí využít speciální modul

Stačí si jednoduše do svého e-shopu nainstalovat náš modul a kontaktovat nás s poptávkou po našem fulfillmentu. Obratem vám pošleme nacenění, a pokud se domluvíme, můžete přejít k integraci. Modul vás provede nastavením a propojením s naším systémem. Vyberete si dopravce, které chcete pro přepravu využít včetně dalších nutných prvků. Pokud byste náhodou měli potíže, můžete se na nás obrátit. Rádi vám poradíme.

Jakmile je propojení dokončeno, stačí už jen abychom převzali vaše skladové zásoby do vlastních prostor. Všechno zboží zkontrolujeme a v případě potřeby oštítkujeme. Následně ho uložíme do skladových pozic. Ve chvíli, kdy se ve vašem e-shopu ukáže nová objednávka, začneme pracovat na jejím vychystání a odeslání.

Do Shoptetu pak přes modul pošleme veškeré údaje, které za celou cestu zboží získáme např. kolik skladových zásob zbylo, kdy byla objednávka vychystána, kým byla vychystána, jaký je aktuální stav objednávky a spoustu dalších informací, abyste měli nad celým procesem dokonalý přehled. 

shoptet macbook

Co se stane, když zákazník objednávku vrátí v zákonné lhůtě nebo bude chtít uplatnit reklamaci? Obojí za vás vyřešíme! Zásilku vybalíme, nafotíme, pošleme vám ji k posouzení a dle vašeho rozhodnutí pak naskladníme nebo odepíšeme. Údaje o vratkách a reklamacích opět pošleme přes modul do vašeho Shoptetu.

Díky fulfillmentu se zbavíte veškerých starostí s logistikou vašeho e-shopu a budete se moci věnovat tomu, co je důležité, rozvoji vašeho byznysu.

radim oulehla
Radim Oulehla
Marketing Manager
Už několik let se věnuji e-commerce. Svými postřehy a zkušenostmi přispívám na blog, abych podpořil povědomí o outsourcingu logistiky.

Nezávazně poptat logistickou konzultaci

Zbavte se starosti s logistikou a zefektivněte vaše procesy díky našemu fulfillment centru.

Logistická konzultace zdarma

Důvěřují nám tito zákazníci