Přeskočit na obsah
Blog Obecné

Expandujete do Německa? Doručení máme levnější a rychlejší!

Expanze e-shopů do zahraničí není v dnešní době tak velký oříšek, jako tomu bylo před lety. Častý problém se však nachází v logistice. Přepravní náklady na větší vzdálenost rostou a doba dodání se prodlužuje, což není pro konkurenceschopnost a spokojenost tamních zákazníků zrovna ideální. Jak to vyřešit?

Náš Authentica Fulfillment nabízí služby internetovým obchodům v oblasti logistiky. Staráme se obchodníkům o skladování, balení, expedici objednávek, vratky i reklamace. To přináší spoustě našim klientům úspory, a to v nákladech i času, který musí v opačném případě logistice věnovat.

authentica-fulfillment-expanze-do-německa

Doručení do Německa je tím, co opravdu umíme

Vyrovnat se v rychlém doručení německým konkurentům nemusí být snadná záležitost nemluvě o tom, dostat se na přijatelnou cenu dopravy, která by dala obchodníkům větší prostor pro jejich marži. Pro naše fulfillment centrum jsme vytvořili vlastní dopravní koridor přímo do Německa, který přesně tyto benefity přináší. 

Zásilky tam odesíláme každý den. Z fulfillment centra svezeme zásilky do Německa a tam už se o konečnou distribuci postarají naši prověření partneři. Doručit objednávky z Česka do Německa zvládneme už za 2 dny (D+2). V blízké době to zvládneme i za 1 den (D+1).

Synergie s ostatními dodávkami nám umožňuje vyjednat speciální ceny, které jsou srovnatelné s těmi, které někteří dopravci nabízejí pro český trh. Troufneme si říct, že to co českým obchodníkům nabízíme, zatím nedokáže nabídnout nikdo jiný. 

Pokud byste chtěli expandovat na německý trh nebo už expandujete a chcete získat nové benefity, které vám pomohou ušetřit náklady, čas a posílit konkurenceschopnost, neváhejte se ozvat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a podmínky nastavujeme tak, aby vyhovovaly oběma stranám.

radim oulehla
Radim Oulehla
Marketing Manager
Už několik let se věnuji e-commerce. Svými postřehy a zkušenostmi přispívám na blog, abych podpořil povědomí o outsourcingu logistiky.

Nezávazně poptat logistickou konzultaci

Zbavte se starosti s logistikou a zefektivněte vaše procesy díky našemu fulfillment centru.

Logistická konzultace zdarma

Důvěřují nám tito zákazníci