Jak náš fulfillment fungujePřinášíme nejucelenější fulfillmentovou službu na českém trhu. Nejde jen o to, že se zbavíte administrativní zátěže spojené s odbavováním zakázek z vašeho e-shopu. Pomůžeme vám i s posunem byznysu na vyšší level.

Individuální péče

Není to žádné klišé. Na osobním přístupu si zakládáme od počátků našeho podnikání. Jako náš zákazník budete mít k dispozici svého osobního manažera, který bude klíčovým bodem ve vzájemné komunikaci. Nemusíte řešit zvlášť dopravce, zvlášť výrobce obalů nebo sklad. To vše zajistí tento dedikovaný člověk. Kromě toho vám navíc nabízíme příjem zboží a validaci adres zdarma.A víte, co je skvělé? Osobní manažer vás postupem času pozná tak dobře, že dokáže společně s vámi posouvat váš byznys kupředu.

Přesně tak, jak to právě potřebujete

Náš fulfillment je škálovatelný a přizpůsobitelný vašim aktuálním potřebám. Bez ohledu na to, jak rychle rostete, nebo jestli má vaše prodejní křivka sezónní výkyvy, ručíme za to, že služby vám vždy doručíme v nejvyšší možné kvalitě.Chceme maximálně zjednodušit vše, co vypadá komplikovaně. Proto můžete automaticky importovat objednávky, sledovat zásoby v reálném čase a v případě potřeby promptně reagovat na všechny důležité změny.

Spousta skvělých služeb navíc

Na rozdíl od jiných poskytovatelů fulfillmentu vám nabízíme pestrou paletu doplňkových služeb překračujících rámec skladování a logistiky. Naše možnosti mají slušný rozptyl, ať už jde o originální, ekologické nebo dárkové balení produktů, potisk fólií, business konzultace, pomoc s designem produktu, vývojem a designem packagingu, marketingem, promo akcemi a spoustu dalších.Podrobnější přehled o tom, s čím vám můžeme pomoci, najdete zde.

Vše pod kontrolou

Z outsourcingu klíčových složek svého podnikání nemusíte mít obavy. Nad procesy ve fulfillmentu rozhodně neztratíte kontrolu. Náš software se dokáže integrovat s vaším systémem tak, že máte neustálou kontrolu nad tím, co se děje. Samozřejmostí jsou i kvalitní reporty, které od nás budete pravidelně dostávat a díky kterým budete mít skvělý přehled ve všem, co pro vás zajišťujeme.

Často kladené dotazy

Na některé z otázek, které vás napadnou, již máme odpovědi: Nebude to pro mě drahé?

Dokážeme se přizpůsobit vašim potřebám a nastavit parametry fulfillmentu a dalších služeb tak, aby vám naprosto vyhovovaly. Samozřejmě, zadarmo to nebude, ale platíte pouze za využitou skladovou plochu. A dopravní služby řešíme ve velkém objemu, takže dokážeme nabídnout příznivé ceny. Navíc počítejte i s ušetřeným časem, který by vám jinak agenda kolem skladu a logistiky „sežrala“ a který můžete smysluplně využít třeba pro rozvoj byznysu.

Naše služby umíme přizpůsobit velkým i menším e-shopům. Ozvěte se námtadya jistě najdeme řešení, které pro vás bude ideální.

Dodržujeme nejvyšší bezpečnosti standardy. Důvěra mezi námi a klientem je pro nás nejvyšší hodnotou. Díky integraci našeho softwaru do vašich systémů máte neustále přehled, jako kdybyste vše měli opravdu „pod palcem“. Akorát těch starostí budete mít podstatně méně.

Naše skladová kapacita je dostatečná pro to, abychom mohli klientům dopřát jednorázové navýšení kapacity. A to i operativně.

Zaměstnáváme zkušený a spolehlivý personál, disponujeme dostatečnou skladovou i logistickou kapacitou. A samozřejmě máme vše pojištěné. Budete mít velmi klidné spaní.

Spojte se s námi

Dejte nám příležitost ukázat, jak se o vás postaráme. Ozvěte se nám a uvidíte, že dokážeme připravit řešení přesně pro vás.
jo, jdu do toho