Authentický příběhVytváříme POS média, prémiový obalový design, dekorace do výloh a interiérů i komplexní in-store design. Poctivě, kreativně, a hlavně s nadšením. Máme za sebou tisíce úspěšných realizací a získali jsme spoustu ocenění.

Být vždy ready

Jedno za ty roky víme jistě: za všech okolností chceme být ready. A právě proto rádi kromě jádra našeho byznysu děláme pro klienty řadu dalších užitečných věcí, třeba návrh designu, vývoj produktu, vzorování, výrobu, logistiku a tak dále.
Záleží nám na světě kolem nás. Rádi sdílíme své znalosti a zkušenosti, propojujeme šikovné lidi a šíříme dobré myšlenky. Pomáháme potřebným – třeba prostřednictvím naší chráněné dílny – a myslíme i na to, jaké dopady má vše, co děláme, na životní prostředí.

Jedinečné propojení offline a online světa

Když v panice roku 2020 všichni hledali řešení aktuální situace, nás bouře kolem koronaviru inspirovala k silnějšímu odrazu do prostoru, který jsme zatím ještě moc nezabydleli. Přemýšleli jsme nad tím, jak naše bohaté zkušenosti přenést do online světa a ten více propojit s tím „oflajnovým“, ve kterém jsme jako doma. Povedlo se nám připravit nejlepší řešení pro fulfillment – outsourcing logistiky a skladu široko daleko. Jak to?

Vždy nabízíme i něco navíc

Klientům kromě čistého fulfillmentu totiž můžeme nabídnout i „poklad“ v podobě bohatého know-how: poradenství v oblasti marketingu a prodeje, komunikační strategie, konzultace produktu a služeb, návrhy ekologického a přitažlivého balení a mnohé další služby, abychom mohli společně růst. Jak už jsme psali, to nás sakramentsky baví.
Chcete vědět, jak se s námi dělá? Podívejte se, co se stalo, když za námi přišli lidé z Waterdropu zde.

Spojte se s námi

Dejte nám příležitost ukázat, jak se o vás postaráme. Ozvěte se nám a uvidíte, že dokážeme připravit řešení přesně pro vás.
jo, jdu do toho